VIZIT. Drošība. Domofoni. Video novērošana, Домофоны, Безпасность, Сигнализация, Слаботочные сети, Пожарная сигнализация, Системы видеонаблюдения, видеонаблюдение, аудиодомофоны, видеодомофоны,ключи-таблетки, Видео наблюдение, Обслуживание, Пожарные системы , Video domofoni, Video novērošana, Namruņi, Uguns drošība, Apkalpošana videonovērošana, videonovērošanas sistēmas, apsardze, apsardzes, sistēmas, piekļuves kontroles sistēmas, Vājstrāvas tīkli, Drošības sistēmas,
по-русски |  latviski
Par Mums Pakalpojumi Produkcija Kontakti

KategorijasVideonovērošana


Videonovērošana - viens no būtiskākajiem un visefektīvākajiem tehniskās drošības līdzekļiem ar plašu iespēju spektru: nepārtraukta apsargājamo teritoriju kontrole jebkurā diennakts laikā, kontrolzonas kustību detaktors, informācijas ierakstīšanu ciparu formātā, attālinātu caurskatīšanu un citām. Mūsdienu videonovērošanas sistēmas ir drošas, vienkāršas ekspluatēšanā un neprasa īpašu personāla apmācību.

Videonovērošana tiek pielietota ne vien apsardzei, bet arī vadības mērķiem: materiālu un cilvēku plūsmas normēšanai un kontrolei, darba intensitātes novērtēšanai.

Video domofons(namrunis) - visvienkāršākais videonovērošanas sistēmas piemērs. Mūsu organizācija piedāvā pilnu pakalpojumu spektru saistībā ar namruņiem (iekārtu uzstādīšana un pārdošana, tehniskā apkalpošana). Video namrunis var tikt izmantots gan kā patstāvīga sistēma, gan arī tikt saslēgts ar pieejas kontroles un vadības sistēmu. Kompānijas būtiska priekšrocība ir sistēmas darbs ar klientiem. Kompānijas speciālisti neizbrauc pie klienta diagnosticēšanai, bet uzreiz ierodas sistēmas uzstādīšanai.

Mēs piedāvājam sekojošus pakalpojumu veidus:

  • objektu komplektēšana ar iekārtām un materiāliem;
  • montāžas un pirmsekspluatācijas regulējumu darbu veikšana
  • videonovērošanas sistēmu garantijas un pēc garantijas apkalpošana.